Vitamín C jako silný antioxidant pomáhá chránit buňky před poškozením oxidačním stresem a hraje klíčovou roli v imunitním systému. Zároveň podporuje hojení i kondici a přirozenou krásu pokožky, protože je nezbytný pro tvorbu kolagenu. Při aplikaci séra s vitamínem C na pleť zároveň přirozeně projasňuje a zmírňuje pigmentové skvrny. Přijímání dostatečného množství vitamínu C podporuje vstřebávání i další látek včetně železa či vitamínu B12. Vitamín C tělo snadno přijme z komplexních zdrojů například v podobě berry mixu či jako vysoce využitelný liposomální vitamín C.

Máme zde pro vás 2 produkty
Máme zde pro vás 2 produkty

Liposomální forma vitamínu C

Liposomální vitamín C vás nakopne v případě nachlazení a skvěle funguje i jako prevence. Účinně totiž posiluje obranyschopnost organismu. Kromě toho také chrání buňky před oxidačním stresem nebo přispívá k normální tvorbě kolagenu a k navrácení energie. Liposomální forma vitamínů má až 20× lepší vstřebatelnost než běžné doplňky stravy. 

Pleťové sérum s obsahem vitamínu C

Pleťové sérum s vitamínem C a arnikovým olejem nabízí intenzivní péči pro pleť. Rozjasňuje a sjednocuje tón pleti, dodává jí potřebnou výživu a hydrataci. Kromě toho také pomáhá minimalizovat výskyt pigmentových skvrn a urychlovat hojení. 

Supermix vitamínů a minerálů

Supermix vitamínů a minerálů je 100% směs přírodních prášků z ovoce. Obsahuje důležité antioxidanty, vitamíny a minerální látky. Je zdrojem velkého množství vitamínu C v přirozeně vstřebatelné formě. Chrání buňky před oxidativním stresem, přispívá k lepší obranyschopnosti organismu a snižuje míru únavy a vyčerpání. 

Prášek z baobabu bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty 

Prášek z plodů stromu baobabu kromě vitamínu C obsahuje i další důležité vitamíny, minerály, vlákninu, aminokyseliny a antioxidanty v organické podobě. Dá se využít k zahušťování džemů nebo želatiny, přidat do nápoje, smoothie apod.