Snídaně rozhoduje o úspěšném startu dne, takže se neodbývejte nezdravou snídaní, ale dopřejte si vysoce kvalitní potraviny, které zasytí a doplní důležité živiny. V čistém poctivém složení ručně pečených granol s BIO surovinami či ovesných kaší se superpotravinami si každý najde to své, co mu zachutná a hlavně dodá tolik potřebnou energii pro zvládnutí dne.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Vydatné ovesné kaše jako zdravý start dne

Vydatné a nutričně vyvážené ovesné kaše jsou ideální volbou pro zdravý start dne. Kromě benefitů pro zdraví oceníte také rychlou přípravu. Tak jaké dáte přednost příchuti? Čokoládě a vanilce nebo bílé čokoládě v kombinaci s hruškou?

Různé druhy vloček

Začněte den s chutí a dejte si k snídani to, co máte rádi doplněné o různé druhy vloček. Vločky, ať už ovesné, pohankové, špaldové nebo rýžové jsou vynikajícím zdrojem vlákniny a komplexních sacharidů. Využijete je nejen pro přípravu ovesných kaší, ale skvěle se hodí také do jogurtu nebo pro přípravu granol či jiných pečených pokrmů.

Zapečené granola v příchutích, kterým neodoláte

I s láskou zapečená granola je skvělou volbou pro zdravou snídani. Objevte chutnou a křupavou granolu v lahodných příchutích, kterým prostě neodoláte. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin a neobsahují klasický bílý cukr ani palmový olej. Pochutnejte si na granole s čokoládou, ovocem nebo skořicí a začněte den s chutným a zdravým jídlem.