Zelené superpotraviny bohaté na chlorofyl, vitamíny a minerály dodávají do jídelníčku potřebnou rovnováhu. Působí totiž jako cenné antioxidanty a podporují přirozenou očistu a vylučování nežádoucích látek díky schopnosti vázat na sebe toxiny. Světelná energie ze zelených superpotravin podporuje navrácení energie a dodává pocit svěžesti. Opravdu bohaté množství cenných látek a s tím související blahodárné účinky maximalizuje prémiová kvalita díky BIO původu a šetrnému RAW zpracování chlorelly, spiruliny nebo mladého ječmene.

Máme zde pro vás 1 produkt
Máme zde pro vás 1 produkt

Dokonalý mix zelených superpotravin

Dopřejte si funkční mix zelených superpotravin. Tento mix představuje výživově hodnotnou kombinaci obsahující zelené superpotraviny, jako jsou mladý ječmen, chlorella a spirulina. Společně představují dokonalé kombo a pomáhají efektivně pročistit tělo a zbavit ho škodlivých toxinů.  

Sušená šťáva z mladého ječmene v bio a raw kvalitě

Sušená šťáva z mladého ječmene v bio a raw kvalitě obsahují maximální množství nutričně vyvážených látek a cenných živin. Díky způsobu zpracování se jedná o jednu z nejlépe stravitelných variant mladého ječmene. Mladý ječmen funguje jako antioxidant a díky obsahu vitamínů a minerálů látek z přírodního zdroje působí na organismus povzbudivě.

Chlorella a Spirulina nejen pro detoxikaci

Řasy spirulina a chlorella patří mezi kvalitní zelené superpotraviny. Obsahují vysoké množství chlorofylu, a kromě toho také mnoho vitamínů a minerálních látek. Jsou tak ideální volbou pro účinnou detoxikaci organismu. Kromě toho také podporují funkci jater a normalizují činnost trávicího systému.