hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5

Svíčka s bavlněným knotem - Gingerbread Cookies 80 g

Neobyčejná svíčka poslouží jako originální dekorace a po zapálení hravě vykouzlí útulnou a vánoční atmosféru. Poctivý výběr komponentů a čistě přírodní složení použitého vosku vytváří v kombinaci s elegantní skleničkou svíčku šetrnou k životnímu prostředí i lidskému zdraví. Bavlněný knot zajišťuje rovnoměrné a dlouhotrvající hoření 100% kokosového vosku, takže se můžete naplno ponořit do podmanivé vůně perníčkových sušenek navazující vánoční atmosféru.  Po spálení vosku navíc skleničku dále využijete jako stylovou a užitečnou dekoraci. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: P00446

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 185 Kč

Značka: Goodie
Kategorie: Svíčky s bavlněným knotem

Neobyčejná svíčka poslouží jako originální dekorace a po zapálení hravě vykouzlí útulnou a relaxační atmosféru. Poctivý výběr komponentů a čistě přírodní složení použitého vosku vytváří v kombinaci s elegantní skleničkou svíčku šetrnou k životnímu prostředí i lidskému zdraví. Bavlněný knot zajišťuje rovnoměrné a dlouhotrvající hoření 100% kokosového vosku, takže se můžete naplno ponořit do podmanivé vůně perníčkových sušenek navazující vánoční atmosféru.  Po spálení vosku navíc skleničku dále využijete jako stylovou a užitečnou dekoraci.

Věděli jste, že?
Svíčka z kokosového vosku má nejenom veganské složení, ale je šetrná i k životnímu prostředí, protože je plně biologicky odbouratelná a při spalování díky tzv. čistému hoření neprodukuje nežádoucí kouřové spaliny ani saze. Pro zachování maximální čistoty neobsahuje žádná přidaná barviva, ale pouze přírodní esenciální oleje, jejichž vůně se právě díky kokosovému vosku uvolňuje se stejnou intenzitou během celé životnosti svíčky. 

Vlastnosti

 • vůně perníčkových sušenek
 • vytvoří útulnou atmosféru a provoní prostor
 • vůně se rovnoměrně uvolňuje po celou dobu hoření
 • kvalitní kokosový vosk
 • přírodní esenciální olej
 • bavlněný knot pro rovnoměrné hoření
 • čisté spalování šetrné ke zdraví i životnímu prostředí
 • ve stylové skleničce
 • po spálení vosku zůstane sklenička k dalšímu využití
 • poctivá ruční výroba
 • ideální jako dárek
 • hoří až o 50 % déle v porovnání s parafínovými svíčkami
 • minimální doba hoření cca 14 hodin

Složení

100% kokosový vosk, esenciální olej, bavlněný knot. 

Použití a správná péče o svíčku

Svíčku položte na dostatečně tepelně odolný povrch a zapalte například pomocí zápalek.  

Při vývoji jsme dlouho hledali vhodnou kombinaci vosku a knotu, aby svíčka nevyžadovala speciální péči. Zkracování knotu není potřeba ve chvílích, kdy dodržíte správné hoření, což znamená nechat hořet svíčku minimálně po dobu, než se roztaví celá horní vrstva (zhruba 1 až 2 hodiny). I přesto, že přírodní vosk vytváří nežádoucí prohlubeň minimálně, aby se tak opravdu nedělo, nechte svíčku vždy hořet delší dobu. Pro minimální údržbu a podpoření životnosti svíčky dodržujte optimální dobu hoření 3 až 4 hodiny.

V některých případech, zejména při kratším či jednorázovém velmi dlouhém pálení však může být nutná jednoduchá péče o knot, který před každým dalším zapálením opatrně zastřihněte na délku cca 5 mm od vosku.

Upozornění

Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehce vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. 

Kokosovy vosk má nižší bod tání, a proto se ve velmi teplém počasí může orosit. Nejedná se o vadu svíčky, ale doporučujeme během horkých letních měsíců přiobjednat ekologickou chladící vložku do balíčku. 

Podrobnosti

Výrobce: Goodie s.r.o.

Naposledy navštívené